SAMSUN VEZİRKÖPRÜ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sözleşmeli Öğretmenliğe Başvuru ve Atama Duyurusu

Sözleşmeli Öğretmenliğe Başvuru ve Atama Duyurusu

Bakanlığımıza bağlı eğitim kurumlarında görev yapmak üzere sözleşmeli öğretmen atamasının gerçekleştirileceği, başvuru ve atama işlemlerinin ekli duyuruda belirtilen açıklamalar çerçevesinde ekli takvimde belirtilen süre içerisinde yapılacağına dair duyuru aşağıdaki linkte olup başvuruda bulunacak adayların Atama Duyurusunu titizlikle okuyarak işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

 

Ayrıca, Atama Duyurusu gereği lisans diplomalarında "Pedagojik Formasyon Görmüştür." ifadesi bulunan(eğitim fakültesi mezunu olmayıp, diplomalarındaki "Pedagojik Formasyon Görmüştür" ibaresinden başka  pedagojik formasyon gördüğüne dair diploma harici evrakı olmayanlar. (Halihazırda pedagojik formasyon belgesi olanlar ve eğitim fakültesi mezunu olanların bu kısmı dikkate almasına gerek yoktur) adayların başvuru esnasında mağdur olmamaları için öğrenimleri süresince kaç kredilik pedagojik formasyon dersi aldıklarını gösterir belgeyi mezun oldukları fakültelerden almaları ve bu belgenin tarih ve sayısını başvuru esnasında sisteme girmeleri gerekmektedir.     

LİNK: ATAMA DUYURUSU

 

Fazıl Ahmet Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Kat.1 No1 Vezirköprü/SAMSUN - Tel 0 362 647 20 09 Fax 0 362 647 42 32

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.